تور هند

تور هندوستان مثلث طلایی دهلی آگرا(تاج محل) جیپور


 

تور هند

تور مثلت طلایی

تور دهلی آگرا جیپور

خدمات تور هند (تور دهلی آگرا جیپور) : بلیط رفت و پرواز ایرباس ماهان ، ویزای الکترونیک هند ، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری ، 7شب اقامت در هتل با صبحانه ، سه روز گشت با سه وعده غذا
اعتبار تور هند از 4 آبان الی 14 دی ماه 98
پرواز ماهان
هتل دهلی آگرا جیپور
درجه هتل قیمت تور هند
هرنفر دوتخته
قیمت تور هند
یک نفر
GOLDEN TULIP
UTKARSH VILAS
ROYAL ORCHID CENTRAL
4 6495000 7895000
COUNTRY INN & SUITES BY RADISSON
CLARKS SHIRAZ
ROYAL ORCHID
5 7295000 9395000
LEELA AMBIENCE
COURTYARD MARRIOTT
CROWN PLAZA
5TOP 8295000 11395000
گشت های تور هند:
گشت دهلی: دروازه هند،منار قطب،قلعه قرمز، مسجد جامع و مرکز خرید در دهلی
گشت آگرا: تاج محل ، قلعه قرمز
گشت جيپور: بازديد از قلعه آمر، جانت مانتر، کاخ بادها و مرکز خرید در جیپور


_______________________________


چرا به هند سفر کنیم؟
india tour about این کشور سرزمین شگفتی هاست، هند سرزمین عجایب دنیا و سرزمین هفتاد و دو ملت است و تمام افرادی که حتی یک سفر به هند داشته اند هم این را می دانند.
هند کشوری است که جاذبه ها،  زیبایی ها، غذاهای تند و خوشمزه، طبیعت بکر، رنگ ها، ادویه ها، فرهنگ و مردمان منحصر بفردش خود را به جهانیان می شناساند. هند سرزمین مجذوب کننده ای است که وقتی به آن پا می گذارید و به خانه بر می گردید، انگار که چیزی در آنجا جا گذاشته اید. به همین دلایل است که توصیه می کنیم حتما به این کشور سفر کنید.

دیدن مثلث طلایی هند یعنی ۳ شهر دهلی، اگرا و جیپور یک تیر با سه نشان می باشد که البته هر کدام از آن ها دیدنی های زیادی را در خود جای داده اند.
دهلی که پایتخت شگفتی هاست و آنقدر دیدنی دارد که اصلا بدون دیدن آن، تور هند کامل نمی گردد. دهلی به نسبت شهرهای دیگر هند مدرن تر و ظاهر امروزی تری به خود گرفته است، اما این موضوع به هیچ وجه نتوانسته روح قدیمی و سنتی آن را از بین ببرد.
وقتی به دهلی قدم می گذارید و وارد آن می شوید با خیابان های شلوغ و ماشین هایی که مدام بوق می زنند مواجه می شوید یعنی غیر ممکن است که در خیابان ای دهلی قدم بزنید و صدای بوق را نشنوید که در وهله ی اول شاید آزار دهنده باشد اما بعد از مدتی، هم برایتان عادی می شود و هم شیرین چون می بینید حتی این مورد کوچک هم مخصوص دهلی است و اصلا بخش جدایی ناپذیر این شهر دوست داشتنی است.
 دهلی دیدنی های زیادی دارد و به همین دلیل به آن  هندوستان کوچک لقب داده اند و خیلی ها بر این عقیده اند که بازدید از دهلی یعنی بازدید از کل هند.
با این حال دو شهر اگرا و جیپور هم شهرهای مهمی هستند و جذابیت های منحصر بفرد خودشان را دارند که نباید از دست داد ، خصوصا آگرا را با داشتن تاج محل نمی توان ازدست داد.

 
سوغاتی هایی که سفر هند را جذاب تر می کند
inadia      وقتی به هند قدم می گذارید ، تنوع رنگ ها بو ها و مناظر شما را شگفت زده می نماید، هندوستان نه تنها از نظر مردمان بلکه از نظر سوغاتی و آنچه می توانید از یک سفر هند با خود به یادگار ببرید، بسیار متنوع ، و منحصر به خود هند می باشد. شما برای اینکه بعد از بازگشت از تور هند ، دوستان خود را خوشحال کنید، قدرت انتخاب زیادی دارید، کافیست سری به بازارهای هند  بزنید تا با دیدن این همه وسایل متنوعی که به درد سوغاتی می خورند حسابی.... ادامه