تور هند

تور هندوستان مثلث طلایی دهلی آگرا(تاج محل) جیپور


 

تور هند

تور مثلت طلایی

تور دهلی آگرا جیپور

خدمات تور هند (تور دهلی آگرا جیپور) : بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ماهان ، ویزای هند ، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری ، 7شب اقامت در هتل هند با صبحانه ، سه روز گشت با سه وعده نهار
تاریخ های رفت 16 و 18 اسفند96
پرواز ماهان
هتل دهلی آگرا جیپور
درجه هتل قیمت تور هند
هرنفر دوتخته
قیمت تور هند
یک نفر
Park Plaza
 Utkarsh Villas
The Paradise
4 2595000 3195000
Radisson Blu Kaushambi
Clarks Shiraz
Royal Orchid
5 2995000 3595000
Leela Ambience
 Jaypee Palace
 Marriott Hotel
5 3395000 4395000
گشت های تور هند:
گشت دهلی: دروازه هند،منار قطب،قلعه قرمز، مسجد جامع و مرکز خرید در دهلی
گشت آگرا: تاج محل ، قلعه قرمز
گشت جيپور: بازديد از قلعه آمر، جانت مانتر، کاخ بادها و مرکز خرید در جیپور


_______________________________تور هند نوروز 97

تور 3 شب دهلی + 2 شب آگرا + 2 شب جيپور نوروز 97   (تور 7شب)
اعتبار تور نوروز هند 26 اسفند تا  6 فروردین
 تور نوروز  دهلي آگرا جيپور هند: بليط رفت و برگشت با هواپيمايي ماهان به هند ، ترانسفر فرودگاهی ، ویزای هند ، 7 شب اقامت در هتلهای هند با صبحانه -ترانسفر  بین  شهری و  3 گشت متنوع همراه 3وعده غذا
هتل هند
دهلی - آگرا-جیپور
درجه هتل
قیمت تور هند نوروز
هرنفر در اتاق دو تخته
قیمت  هند
هرنفر سينگل
RADISSON BLU DELHI
GATEWAY
MANSINGH PALACE
5 4120000 4989000
LEELA AMBIENCE CONVENTION
RAMADA PLAZA AGRA
CROWN PLAZA JAIPUR
5 4280000 5290000

تور هند نوروز 97

تور 3 شب دهلی + 2 شب آگرا + 2 شب جيپور نوروز 97   (تور 7شب)
اعتبار تور نوروز هند 26 اسفند تا  6 فروردین 97
 تور نوروز  دهلي آگرا جيپور هند: بليط رفت و برگشت با هواپيمايي ماهان به هند ، ترانسفر فرودگاهی ، ویزای هند ، 7 شب اقامت در هتلهای هند با صبحانه -ترانسفر  بین  شهری و  3 گشت متنوع همراه  3 وعده غذا
هتل هند
دهلی - آگرا-جیپور
درجه هتل
قیمت تور هند نوروز
هرنفر در اتاق دو تخته
قیمت  هند
هرنفر سينگل
J.W MARRIOTT
COURTYARD BY MARRIOTT
MARRIORR JAIPUR
5  DLX 4995000 6795000
چرا به هند سفر کنیم؟
india tour about این کشور سرزمین شگفتی هاست، هند سرزمین عجایب دنیا و سرزمین هفتاد و دو ملت است و تمام افرادی که حتی یک سفر به هند داشته اند هم این را می دانند.
هند کشوری است که جاذبه ها،  زیبایی ها، غذاهای تند و خوشمزه، طبیعت بکر، رنگ ها، ادویه ها، فرهنگ و مردمان منحصر بفردش خود را به جهانیان می شناساند. هند سرزمین مجذوب کننده ای است که وقتی به آن پا می گذارید و به خانه بر می گردید، انگار که چیزی در آنجا جا گذاشته اید. به همین دلایل است که توصیه می کنیم حتما به این کشور سفر کنید.

دیدن مثلث طلایی هند یعنی ۳ شهر دهلی، اگرا و جیپور یک تیر با سه نشان می باشد که البته هر کدام از آن ها دیدنی های زیادی را در خود جای داده اند.
دهلی که پایتخت شگفتی هاست و آنقدر دیدنی دارد که اصلا بدون دیدن آن، تور هند کامل نمی گردد. دهلی به نسبت شهرهای دیگر هند مدرن تر و ظاهر امروزی تری به خود گرفته است، اما این موضوع به هیچ وجه نتوانسته روح قدیمی و سنتی آن را از بین ببرد.
وقتی به دهلی قدم می گذارید و وارد آن می شوید با خیابان های شلوغ و ماشین هایی که مدام بوق می زنند مواجه می شوید یعنی غیر ممکن است که در خیابان ای دهلی قدم بزنید و صدای بوق را نشنوید که در وهله ی اول شاید آزار دهنده باشد اما بعد از مدتی، هم برایتان عادی می شود و هم شیرین چون می بینید حتی این مورد کوچک هم مخصوص دهلی است و اصلا بخش جدایی ناپذیر این شهر دوست داشتنی است.
 دهلی دیدنی های زیادی دارد و به همین دلیل به آن  هندوستان کوچک لقب داده اند و خیلی ها بر این عقیده اند که بازدید از دهلی یعنی بازدید از کل هند.
با این حال دو شهر اگرا و جیپور هم شهرهای مهمی هستند و جذابیت های منحصر بفرد خودشان را دارند که نباید از دست داد ، خصوصا آگرا را با داشتن تاج محل نمی توان ازدست داد.

 
سوغاتی هایی که سفر هند را جذاب تر می کند
inadia      وقتی به هند قدم می گذارید ، تنوع رنگ ها بو ها و مناظر شما را شگفت زده می نماید، هندوستان نه تنها از نظر مردمان بلکه از نظر سوغاتی و آنچه می توانید از یک سفر هند با خود به یادگار ببرید، بسیار متنوع ، و منحصر به خود هند می باشد. شما برای اینکه بعد از بازگشت از تور هند ، دوستان خود را خوشحال کنید، قدرت انتخاب زیادی دارید، کافیست سری به بازارهای هند  بزنید تا با دیدن این همه وسایل متنوعی که به درد سوغاتی می خورند حسابی.... ادامه